Platba a storno individuálních lekcí

PLATBA: Nejčastější dotazy

Ani jedno. Platby za individuální lekce probíhají pouze bezhotovostně, prostřednictvím vaší VIRTUÁLNÍ PENĚŽENKY. Lektorovi tedy nic před ani po lekci v hotovosti neplatíte.

Ve své virtuální peněžence uvidíte veškeré transakce – odučené lekce, storna, dobití, apod. Mimo to můžete virtuální peněženku použít i pro platby za skupinové lekce či jiné produkty, které jsou v nabídce.

Je nám líto, ale úhradu je možné provést pouze bezhotovostně.

Lekce se předplácí. Po každé odučené lekci Vám Hravá Hudebka z kreditu strhne příslušnou částku. V případě, že jsou lekce u Vás doma nebo v jiném Vašem prostoru, tak ještě 50,- Kč cestovné.

Lekce se předplácí vždy v takovém počtu, aby bylo možné z kreditu čerpat, ideálně po dobu jednoho měsíce. Tzn.: pokud máte 60 minutovou lekci v hodnotě 800,- Kč, a to 1x týdně, tak si předplaťte kredit 800 x 4 = 3200,- Kč. Jestliže jsou lekce ve Vašich prostorách, nezapomeňte připočítat také cestovné. Můžete si zvolit i vyšší částku, pokud chcete kredit nabít na dlouho dopředu nebo máte s Hravou Hudebkou více kroužků či kurzů

Po každé transakci v peněžence vám přijde e-mail, který informuje, že bylo strženo a kolik kreditu ještě zůstává, případně že jste na nule. Může se stát, že zapomenete kredit dobít. Jsme jenom lidi. Rozhodně se nemusíte bát, že by lekce neproběhla. Jednoduše si kredit dobijete při nejbližší příležitosti. Pokud bychom i tak zaznamenali delší prodlevu, budeme vás informovat.

STORNO podmínky

 • Lekce zrušená týden nebo více než týden před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud nelze, lekce bezplatně odpadá.
 • Lekce zrušená 3 dny až 6 dní před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud tak nelze, storno 25%
 • Lekce zrušená 72 – 24 hodin před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud tak nelze, storno 50%
 • Lekce zrušená 24 a méně hodin před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud tak nelze, storno 100%
 • Žák se na lekci nedostaví bez omluvy nebo není v případě výuky v jeho prostorách přítomen: Storno 100% bez nároku na náhradu
 • Lekce zrušená týden nebo více než týden před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud nelze, lekce bez nároku na náhradní lekci odpadá.
 • Lekce zrušená 3 dny až 6 dní před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud tak nelze, příští lekce se slevou 25%
 • Lekce zrušená 72 – 24 hodin před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud tak nelze, příští lekce se slevou 50%
 • Lekce zrušená 24 a méně hodin před zahájením: Pokusíme se domluvit náhradní termín, pokud tak nelze, příští lekce je zdarma
 • Lektor se na lekci nedostaví bez omluvy nebo není v případě výuky v jeho prostorách přítomen: Příští lekce zdarma, Hravá Hudebka bude tuto nestandardní situaci bezodkladně řešit.

Platební údaje

Pro úhradu lekcí využívejte virtuální peněženku, kterou naleznete po registraci a přihlášení na webu Hravá Hudebka. 

Peněženka funguje tak, že si online dobijete kredit, který následně uhradíte bezhotovostně (bankovním převodem nebo platební kartou). Krok za krokem Vás k tomu povede webová aplikace.

Můžete také zadat klasicky platební příkaz ve vašem bankovnictví

 • číslo účtu: 6530301369/0800
 • do poznámky napište příjmení studenta