Hru na klavír by měl v životě zkusit každý. Pokud jste rodič, dopřejte to svému dítěti.

Nebude Vám v dospělosti vyčítat, že tu šanci nedostal.

Jestliže již dospělý jste, tak už Vám přeci nic nebrání. 🙂

Lekce jsou vhodné jak pro úplné nebo “věčné” začátečníky, tak i pro pokročilé. Součástí výuky je také hudební teorie, která je doplňována přímo k praxi, tedy ke hře na nástroj.

Ke všem studentům přistupujeme zcela individuálně a rádi metodický postup přizpůsobíme jejich přáním a cílům.

CENÍK

1 lekce = 60 min

  • Lekce v naší učebně: 950 Kč
  • Lekce ve vašich prostorách: 950 Kč + 50 Kč cestovné lektora
BEZ OBAV

První – úvodní seznamovací – lekce je pro nové klienty nezávaznázdarma. Je pro nás důležité, aby si žák s lektorem „padli do noty“. Po prvním nezávazném setkání se teprve rozhodnete, zda chce ve výuce pokračovat.

PLATBA

Platba za lekce probíhá formou kreditu ve Vaší virtuální peněžence. Nikdy neplatíte lekce dřív, než se seznámíte a domluvíte s lektorem na detailech spolupráce.

Více info: PLATBA A STORNO INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

DALŠÍ INFO

Termín lekcí je na základě domluvy mezi lektorem a Vámi. Obvykle bývá dohodnut právě při první ukázkové lekci.

Délka lekce je taktéž na domluvě. Obvykle studenti volí 60, 90 nebo 120 minut.

Zahájení výuky je možné kdykoliv v průběhu roku, a to i o letních prázdninách.

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

V případě zájmu o dohodnutí ukázkové lekce, prosíme, vyplňte tuto nezávaznou PŘIHLÁŠKU:


KDO UČÍ:

Yuliia
Klavír, zpěv, teorie, improvizace

Yuliia je vysoce erudovaná hudební pedagožka, která může učit v češtině, ruštině a ukrajinštině.

Studovala na Charkovské hudební škole obor Učitel hudebně-teoretických oborů. Poté pokračovala ve vysokoškolském vzdělání na Národní pedagogické univerzitě M. P. Drahomanova v Kyjevě.

Kvůli nepříznivé situaci v její rodné zemi přijela Yullia do ČR v roce 2022Začala na sobě okamžitě pracovat - své vysokoškolské vzdělání si nechala nostrifikovat na Univerzitě Karlově a vrhla se do studia českého jazyka. Aktuálně se připravuje na zkoušku z českého jazyka na úrovni B1 (dle CEFR).

Pedagogicky působila v Charkově jako Hudební lektorka v MŠ, učila v hudební škole ve městě Družkivka a Kyjevské dětské hudební škole. Yuliia má také celou řadu ocenění (Mezinárodní olympiáda "Můj svět umění", Donbas Modern Music Art, "Krok k Olympu", Zlatý Orfeus, Paleterum, ...). Díky své propracované metodice připravovala žáky na vysokoškolské zkoušky a na vítězství v celoukrajinských soutěžích. I přesto je její přístup velmi přátelský a individuální. Jejím cílem je naučit žáky vnímat i složité věci jednoduše, těšit se z nových zkušeností a rozvíjet zájem o hudbu. 

Bára
Klavír, zpěv, tanec

Bára je všestranná lektorka a umělkyně.Na klavír hraje od 8 let, na ZUŠ absolvovala 1. i 2. stupeň zakončený absolutoriem. Hudbě se dále věnuje na pražské Mezinárodní konzervatoři (rockový zpěv, klavír, korepetice). Ráda hraje různé žánry – klasiku, jazz, blues, popové i filmové skladby. Kromě hudebního lektorování Bára působila i jako lektorka kroužků (tělesná výchova, věda, IT)  na základních školách v Praze. Ve volném čase se věnuje hře na bicí, velmi ráda si zatančí nejen latinskoamerické tance (v minulosti se zúčastnila i soutěží) a když je potřeba, pro větší dětské skupinky vytváří taneční choreografie.

Vlaďka
Klavír, cimbál, hudební teorie, hudební software

Vlaďku od dětství provází dva nádherné nástroje – cimbál a klavír. Tyto nástroje i jejich metodiku studovala na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži, kde také vyučovala na ZUŠ a působila jako korepetitorka baletu. Od roku 2012 se věnuje soukromé hudební výuce v Praze a zabývá se vzděláváním dětí i dospělých. S radostí organizuje v Praze příměstské tábory, které jsou zaměřené na umělecké obory (hudba, tanec, výtvarno) a v nichž Vlaďka uplatňuje nejen své manažerské schopnosti, ale hlavně také zkušenosti s rozmanitou prací v dětském prostředí. Je součástí známé Cimbálové muziky Milana Broučka a její velkou zálibou je organizace hudebních doprovodů na různých eventech (např. svatby, firemní večírky, apod.). Sama často svou romantickou hrou na cimbál nebo klavír doprovází svatební obřady. Všechny její aktivity sdružuje agentura DVK Talent Productions s.r.o..

HODNOCENÍ NAŠICH STUDENTŮ A RODIČŮ:

5/5
S takto přátelským přístupem jsem se dlouho nesetkala. Nadšení, které lektorka dokázala už při prvním setkání v mé dceři probudit, tak to jsem ani nečekala. 🙂
Marcela K.
maminka
5/5
Líbí se mi celkový přístup a využití moderních nástrojů při výuce. Syn, protože je technický typ, rád hraje online hry, které lektorka pro své studenty tvoří. Konečně "paří" smysluplně.
Jana V.
maminka
5/5
Fajn lektorka, ke které se vždy těším. I když jsem docela prkno, tak se umí přizpůsobit mým potřebám a mám tak šanci se v rámci mých možností zdokonalovat. Hudbě zdar!
Petr Ch.
student
5/5
Dcera k lektorce přešla ze ZUŠ, kde na ni měli až příliš vysoké nároky. Chtěla jsem, aby hudbu měla ráda a to přesně se u lektorky děje. Nakonec cvičí sama dobrovolně a s chutí. Díky!
Lenka M.
maminka
5/5
Musím jen pochválit a poděkovat. S mou puberťačkou není snadná práce, ale lektorka to zvládá. Je super, že jí dcera může tykat, není do ničeho tlačena, hraje, co má ráda.
Ivan M.
otec