Přihlašování na klavír v ZŠ Métis

Na Vaše děti se těší lektorky Aneta a Bára 🙂

CENA:
Individuální lekce (45 min): 550 Kč
Lekce (45 min) ve dvojici: 450 Kč/žák
(Platba a storno individuálních lekcí)
TERMÍNY VE STŘEDU:
LEKCE S ANETOU

13:55 - 14:40 obsazeno

LEKCE S ANETOU

14:50 - 15:35 volno

LEKCE S ANETOU

15:45 - 16:30 volno

LEKCE S ANETOU

16:30 - 17:15 volno

TERMÍNY VE ČTVRTEK:
LEKCE S BÁROU

13:55 - 14:40 obsazeno

LEKCE S BÁROU

14:50 - 15:35 volno

LEKCE S BÁROU

15:45 - 16:30 obsazeno

LEKCE S BÁROU

16:30 - 17:15 volno

PŘIHLÁŠKA


Aneta
Klavír, harfa, zpěv, tanec, herectví

V pěti letech složila první krátkou písničku, v šesti začala hrát na klavír a na flétnu, o 3 roky později i na housle. Housle a flétnu pak vyměnila za harfu. Nenechá si ujít příležitost vyzkoušet si hru na jakýkoliv jiný hudební nástroj. Prvně veřejně vystoupila v osmi letech se svojí vánoční písní, při níž se kromě zpěvu i doprovázela na varhany.

Studuje harfu na HAMU u prof. Jany Bouškové, populární zpěv pod vedením Lindy Finkové a Lídy Nopové na Konzervatoři Jana Deyla a skladbu na Pražské konzervatoři ve třídě Eduarda Douši. Zároveň se věnuje hře na klavír. Během studia získala několik ocenění na mezinárodních soutěžích, absolvovala harfové workshopy, masterclass u Anneleen Lenaerts, Isabelle Perrin, Sylvaina Blassela a dalších vynikajících harfistek. Ve sféře klasické hudby se věnuje sólové hře, komorní i orchestrální. Zahrála si například se Symfonickým orchestrem Národního Divadla. Pěvecky účinkovala v muzikálu Závišův kříž a Misa Criolla. Vystupuje v Hudebním divadle Karlín v muzikálech Rebelové a Sněhová královna. Komponuje nejen hudbu klasickou, ale i populární. Ke svým písním si skládá hudbu i text. Je tak první zpívající harfistkou v České republice, která rozeznívá struny harfy na scéně pop music.

Bára
Klavír, zpěv, tanec

Bára je všestranná lektorka a umělkyně.Na klavír hraje od 8 let, na ZUŠ absolvovala 1. i 2. stupeň zakončený absolutoriem. Hudbě se dále věnuje na pražské Mezinárodní konzervatoři (rockový zpěv, klavír, korepetice). Ráda hraje různé žánry – klasiku, jazz, blues, popové i filmové skladby. Kromě hudebního lektorování Bára působila i jako lektorka kroužků (tělesná výchova, věda, IT)  na základních školách v Praze. Ve volném čase se věnuje hře na bicí, velmi ráda si zatančí nejen latinskoamerické tance (v minulosti se zúčastnila i soutěží) a když je potřeba, pro větší dětské skupinky vytváří taneční choreografie.